0

Zaznacz stronę

Nasze warsztaty stacjonarne to zdobywanie i przećwiczenie unikalnej specjalistycznej wiedzy, która odmieni Twoje życie – osiągniesz bowiem zdecydowanie wyższy poziom w wybranej dziedzinie, zyskując przy tym skuteczne narzędzia i techniki. Tematyka szkoleń i warsztatów jest niezwykle szeroka, stale przybywają kolejne. Nasz kierunek to świadomy rozwój – trening czyni mistrzem, jesteś na to gotowy?

Stawiamy na najlepszych mentorów oraz narzędzia szkoleniowe. Bazujemy na najnowszej wiedzy psychologicznej oraz najlepszej metodologii nauki, która sprawdza się w największych firmach szkoleniowych na świecie. W czasie szkoleń poznasz mentorów znanych z naszych szkoleń VOD, ale też wielu innych specjalistów. Zyskasz wiedzę, nowe możliwości i kompetencje. Niektóre z naszych szkoleń pomogą uratować Twoją firmę przed problemami, inne wdrożą w skomplikowane tematy zarządzania i prawa lub nawet będą nieocenionym wsparciem w przypadku kryzysu w relacjach z bliskimi. To szeroka wiedza, także psychologiczna, którą będziesz mógł przećwiczyć w bezpieczny sposób i w komfortowych warunkach, pod bacznym okiem naszego eksperta.

Nasze warsztaty stacjonarne we Wrocławiu to małe grupy szkoleniowe (maksymalnie 12 osób), prowadzone wyłącznie przez utytułowanych specjalistów w swoich branżach. To nie są zwykłe wykłady – to przede wszystkim doświadczanie nowych narzędzi/rozwiązań oraz ich przećwiczenie. Ciekawe dyskusje merytoryczne, szansa poznania wspaniałych ludzi i przyjazna atmosfera nastawiona na pracę oraz zdobywanie nowej wiedzy stanowią bezcenną wartość dodaną.

Jesteś zainteresowany? Wzrastaj z nami!

Zapraszamy na nasze otwarte szkolenia we Wrocławiu – zajęcia odbędą się pod warunkiem zebrania grupy chętnych uczestników.

Zwieńczeniem każdego szkolenia jest wydanie stosownego certyfikatu WDC jego ukończenia.

Zapoznaj się z pełną ofertą zajęć stacjonarnych – wybierz temat i datę już dziś!
Zarezerwuj, Ty również możesz wziąć udział w warsztatach – nie tylko dla firm.