0

Zaznacz stronę

ZOBACZ ZWIASTUN

ekspert: Kamil Makówka

ROBOTIC PROCESS AUTOMATION

STWÓRZ WIRTUALNEGO PRACOWNIKA

Rewelacyjne szkolenie z Robotic Process Automation (RPA). Prowadzi Kamil Makówka – wieloletni ekspert z dziedzin RPA i UiPath, Senior RPA Developer, zajmujący się wdrożeniami tego systemu w międzynarodowych korporacjach.
Wiedzę z tematyki RPA i programu UiPath zdobywał na szkoleniach w USA oraz Indiach. Obecnie współpracuje w międzynarodowym środowisku jako mentor, trener oraz ekspert UiPath. Prowadzi szkolenia z UiPath skupiające się na praktycznym podejściu do technogoli RPA w firmie Robotivity. Poza pracą promuje tematykę RPA i automatyzacji poprzez prowadzenie prelekcji na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, przy współpracy z kołami naukowymi i biznesowymi, jest również założycielem największej grupy skupiającej RPA Developerów w Polsce – RPA Developers POLSKA.

Dostęp do VOD otrzymasz bezpośrednio po zakupie w zakładce MOJE KONTO

Automatyzacja procesów w firmie – to proste
Co to jest Robotic Process Automation? To innowacyjne podejście pozwala na automatyzację procesów z użyciem specjalnych programów (robotów), które zachowują się podobnie jak ludzie i podobnie jak oni wykonują powierzone im zadania. UiPatch to intuicyjny program, którego obsługi nauczysz się szybko, a wraz z tym – uwolnisz swoich pracowników od rutynowych i mało twórczych zadań.

Szkolenie RPA
Dzięki kursowi zyskasz cenną wiedzę, również na temat narzędzi wykorzystywanych w procesach RPA. Dowiesz się, w jaki sposób wdrożyć je w swojej firmie i uzyskać wszystkie korzyści związane z ich uruchomieniem. Zastanów się jak wiele czasu zaoszczędzą Twoi pracownicy dzięki wdrożeniu procesów automatycznych. Czas ten może zostać przeznaczony na znacznie bardziej twórcze działania, przynoszące wymierne korzyści biznesowe.

Chcesz zautomatyzować wiele prac w swojej firmie?
Chcesz odciążyć pracowników od części zajęć, którymi może zająć się maszyna? Ten kurs RPA jest dla Ciebie. To szkolenie z robotyki w przystępny sposób omawia wszystkie mechanizmy i pomaga wdrożyć procesy RPA w Twojej firmie. Uwolnij siebie i swoich pracowników od rutynowej, i schematycznej pracy.

SPIS TREŚCI

1. Wstęp – RPA: Fakty i mity
2.  Jakie czynności można automatyzować za pomocą RPA
3. Jakie branże korzystają lub powinny korzystać z RPA
4. Jakie korzyści daje robotyzacja procesów biznesowych? Jakie ryzyka wynikają z wdrożenia RPA?
5. Przyszłość RPA i przewidywania na kolejne lata

6. Jak wdrożyć RPA jako firma lub specjalista?
7. Jak wyodrębnić procesy do automatyzacji?
8. Jakie są fazy wdrażania robotów w organizacji i jak się na nie przygotować? Jakie najczęściej są popełniane błędy podczas wdrażania RPA, na co zwrócić szczególna uwagę?
9. Kariera w RPA – umiejętności techniczne i kompetencje, jak podchodzić do dynamicznie zmieniającego się środowiska
10. Podsumowanie

Dostęp do tego VOD otrzymasz bezpośrednio po zakupie w zakładce MOJE KONTO.

Korzystaj z dowolnego urządzenia po zalogowaniu – oglądaj kiedy i jak chcesz!

96,- ZŁ

INNI UŻYTKOWNICY OGLĄDALI RÓWNIEŻ:

PSYCHOLOGIA SPRZEDAŻY – OSIĄGAJ WIĘCEJ

  • Jak bronić marży?
  • Dlaczego klient wybiera konkurencję?
  • Uzyskaj przewagę w relacji i dopnij sprzedaż!

ZARZĄDZANIE W DOBIE CHAOSU – VUCA

  • Czym jest świat VUCA?
  • Co to oznacza dla lidera?
  • Jak osiągnąć wyższy poziom świadomości?