0

Zaznacz stronę

Windykacja w biznesie – trudny temat, szczególnie teraz w okresie pandemii! Jeśli borykasz się z dłużnikami, pamiętaj – to nie Twoja wina! 

Sięgnij po wskazówki naszego prawnika i zadbaj o swój interes – nikt inny tego za Ciebie nie zrobi! ☚

ZOBACZ ZWIASTUN

ekspert: Maciej Ziemski

SKUTECZNA WINDYKACJA
KLUCZEM TWOJEJ PŁYNNOŚCI

Szkolenie windykacyjne online – odzyskaj swoje pieniądze!
Masz dość niepłacących klientów? Kolejny raz zostałeś oszukany przez kontrahenta? To szkolenie jest dla Ciebie. W promocyjnej cenie dowiesz się jak windykować klienta w skuteczny, ale i bezpieczny prawnie sposób. Prowadzący kurs Maciej Ziemski to przede wszystkim praktyk obszaru należności, specjalista do spraw windykacji sektora B2B, a także prezes spółki windykacyjnej EWRA Sp. z o.o. 

TYLKO TERAZ  79  49,- ZŁ

⇩ TYLKO TERAZ DARMOWY ODCINEK ⇩

★ UZYSKASZ ODPOWIEDZI NA PYTANIA KTÓRYCH DOTĄD BAŁEŚ SIĘ ZADAĆ ★

ZDOBĘDZIESZ WSKAZÓWKI, KTÓRYCH DOTĄD NIE MIAŁ CI KTO UDZIELIĆ (forumowych “ekspertów” przecież nie liczymy!)…

Co wolno, a czego nie?
Dowiesz się jak bezpiecznie odzyskać pieniądze od dłużnika minimalny nakładem kosztów. Polskie prawo zmieniało się przez dekady w kwestii możliwych do podjęcia kroków, mających na celu odzyskanie należnych nam pieniędzy. Kurs to aktualna i sprawdzona przez najskuteczniejszych windykatorów na rynku wiedza z tego zakresu. Maciej Ziemski wyjaśni krok po kroku jakie czynności prawne wobec osoby zalegającej z płatnością możemy (i powinniśmy!) podejmować. 

Strategie kontaktów i negocjacji
To temat najtrudniejszy i bardzo zapalny. Prawa dłużnika muszą być respektowane, ale bez wątpienia również prawa wierzyciela są nie mniej istotne. Specjalista ds. windykacji opowie nie tylko o tym jakie kroki podjąć, ale też w jaki sposób je podjąć, by nie stracić klienta, kontrahenta, współpracownika, pomimo występującego roszczenia finansowego. 

Prosty, zrozumiały język i mnóstwo konkretów. To szkolenie windykacyjne jest tańsze od jednej godziny konsultacji. Odzyskaj nareszcie należne Ci pieniądze. Po tym wideo wzrośnie Twoja świadomość i wiedza prawna w temacie odzyskiwania długów. To szkolenie zarobi na siebie. Sprawdź. 

SPIS TREŚCI

1. Wstęp
2. Czym jest windykacja?
3. Profilaktyka vs leczenie
4. Skuteczna windykacja
5. Niezwykle istotna rola dokumentacji
6. Główne grzechy przedsiębiorców

7. Strategia w kontaktach z dłużnikiem
8. Struktura rozmowy z dłużnikiem
9. Negocjacje z dłużnikiem
10. Sankcje windykacyjne
11. Podsumowanie

Cena regularna tego szkolenia 79,00 zł

☛ TYLKO TERAZ CAŁY OBSZERNY MATERIAŁ ZA JEDYNE 49 zł 

Oferta jest ograniczona – tylko dla pierwszych 50-ciu Klientów