0

Zaznacz stronę

Eksperci Dla Ciebie

Paulina Andruchów

Jest adwokatem. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego. Z ogromną satysfakcją obserwuje jak zmienia się na lepsze życie swoich Klientów po podjęciu niewątpliwie trudnej decyzji o rozwodzie. Zazwyczaj jest to bowiem jedyny sposób na uwolnienie się od toksycznych, niszczących związków i relacji.
Ukończyła z wyróżnieniem studia magisterskie kierunek prawo na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.
Współpracuje m.in. z fundacjami pomagającymi osobom pokrzywdzonym przestępstwem, pomagającym ofiarom, które doświadczyły przemocy domowej.

Sprawdź szkolenia eksperta:

Marta Czapla-Bystrowska

Zarządzała zespołami obsługi klienta w korporacjach międzynarodowych i polskich firmach oraz była dyrektorem zarządzającym w biznesie z misją społeczną, Obecnie wspiera organizacje i ludzi jako mentor i coach biznesu. Doświadczenia zdobyła w RR Donnelley Europe, A.T. Kearney, Procter&Gamble, SMS Demag w Niemczech, Anglii i w Polsce. Dzięki temu nauczyła się jak skutecznie budować długotrwałe relacje z klientami i pracownikami, aby wzrastali razem z nami w zróżnicowanych kulturach organizacyjnych i geograficznych. Pełni funkcję doradczą dla biznesu społecznego pokazując, że synergia biznesu tradycyjnego i społecznego jest możliwa. Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach – Zarządzanie Przedsiębiorstwem oraz Arnhem Business School w Holandii – International Business Management. Szlify coacha i trenera zdobyła na studiach podyplomowych Coach i Trener Partner Rozwoju w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie oraz globalnej organizacji Center for Transformational Presence (Alan Seale).

Sprawdź szkolenia eksperta:

Michał Krawczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.
Były pracownik organów podatkowych (1999–2003 Izby Skarbowej we Wrocławiu, 2003–2014 Dział Kontroli Podatkowej Urzędu Skarbowego). W latach 2014 – 2016 pracował jako konsultant podatkowy i manager spółki doradztwa podatkowego Tax Advisors Group Sp. z o. o. we Wrocławiu. Od 2016 r. prowadzi własną działalność gospodarczą wspierając przedsiębiorców w stosowaniu prawa podatkowego oraz w zakresie szkoleń podatkowych. Od 2020 r. związany z Kancelarią Staniek&Partners.

Jest ekspertem w zakresie zagadnień związanych z JPK, podatkiem VAT oraz kontrolą podatkową, celno-skarbową, postępowaniem podatkowym i innymi czynnościami prowadzonymi przez organy Krajowej Administracji Skarbowej.

Od 2008 r. projektuje i prowadzi specjalistyczne szkolenia podatkowe z obszaru VAT oraz procedur podatkowych. W latach 2008 – 2014 współtworzył i prowadził szkolenia w ośrodkach szkoleniowych Ministerstwa Finansów oraz w ramach Centrum Edukacji Zawodowej Resortu Finansów. Obecnie prowadzi szkolenia podatkowe w ramach własnej działalności gospodarczej. Jest autorem i współautorem prasowych i książkowych publikacji podatkowych dla wydawnictw Presscom i C.H. BECK.

Prywatnie fanatyk dobrej muzyki, w wolnym czasie rozładowuje energię improwizując grę na gitarze elektrycznej.

Sprawdź szkolenia eksperta:

Kamil Makówka

Jest ekspertem z dziedzin RPA i UiPath, a dokładnie Senior RPA Developerem. Na co dzień zajmuje się wdrożeniami systemu UiPath w międzynarodowych korporacjach. Wiedzę z tematyki RPA zdobył na szkoleniach w USA oraz w Indiach. Obecnie pracuje w międzynarodowym środowisku jako mentor, trener oraz ekspert UiPath. W firmie Robotivity prowadzi szkolenia z UiPath, skupiające się na praktycznym podejściu do technologii. Poza pracą aktywnie promuje tematykę RPA i automatyzację poprzez prowadzenie prelekcji na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, a także przy współpracy z kołami naukowymi i biznesowymi. Jest również założycielem największej grupy skupiającej RPA Developerów w Polsce – RPA Developers POLSKA.

Sprawdź szkolenia eksperta:

Sebastian Siwy

Jest bardzo doświadczonym managerem, certyfikowanym Trenerem Biznesu oraz Coachem, a przede wszystkim – jest przedsiębiorcą. Dwunasty rok wspiera ludzi w osiąganiu celów. Przez kilka lat zarządzał z sukcesami zespołami sprzedażowymi, po czym zdecydował się zakończyć karierę korporacyjną na rzecz nowych wyzwań w postaci restrukturyzacji przedsiębiorstw. Równolegle rozwija markę własną w ramach działalności której prowadzi szkolenia otwarte oraz zamknięte dla managerów i specjalistów do spraw sprzedaży. Obecnie na rzecz klientów zewnętrznych realizuje działania rozwojowe w postaci szkoleń, warsztatów, oraz audytów systemów motywacyjnych i sposobów zarządzania dla MŚP. Współpracował z ludźmi m.in. takich organizacji jak: Grupa IMPEL S.A., OSADKOWSKI S.A., EWRA Sp. z o.o., ITAKA, Grupa Max-Fliz, Altkom Akademia S.A., EDUBROKER Sp. z o.o.

Mawia: “..sprzedawca jest jak tenisista – sam na placu boju..”. Jako entuzjasta tej własnie dyscypliny – wykorzystuje w swoich autorskich szkoleniach dedykowanym służbom handlowym narzędzia psychologiczne stosowane właśnie w sporcie wyczynowym.

Sprawdź szkolenia eksperta:

Kira Słupczyńska

Jest psychologiem, psychoterapeutą, trenerem i coachem. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie szkoleniowe i doradcze oraz ponad dwudziestoletnie doświadczenie psychoterapeutyczne. Lubi pracować z ludźmi, poznawać ich i towarzyszyć im w zmianie. Ukończyła studia psychologiczne i studia podyplomowe na UAM w Poznaniu, Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów w Instytucie Gestalt w Krakowie, Szkołę Coachów Biznesu w Grupie SET, Szkolenie Kompetentny Trener Biznesu w Grupie SET. Ponadto ukończyła także CoachWise Coaching Essentials™ i CoachWise Coaching Equipped™ przy Akredytowanym Centrum Edukacyjnym CoachWise™. Współpracuje z: Wyższą Szkołą Biznesu w Pile jako nauczyciel ,Wyższą Szkołą Bankową w Poznaniu jako wykładowca akademicki Wielkopolskim Instytutem Psychoterapii WIP w Poznaniu jako psychoterapeuta, nauczyciel i coach, Instytutem Edukacji i Terapii w Poznaniu jako trener, prowadzi także warsztaty rozwojowe oraz szkolenia biznesowe dla przedsiębiorstw.

Sprawdź szkolenia eksperta:

Krzysztof Wojteczko

Krzysztof Wojteczko stronami internetowymi i marketingiem zajmuje się od ponad 20 lat. Prowadzi firmy hostingowe i agencje interaktywne. Specjalizuje się w budowie stron internetowych, ecommerce, SEO/SEM, oraz szkoleniach z tego zakresu. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się także na blogu tematycznym. Jego historia jest dość zawiła. W 2003 roku założył firmę prot – Profesjonalne Technologie, która zajmowała się na początku budową stron internetowych, a z czasem głównym obszarem jej działalności były usługi hostingowe m.in. pod marką o12.pl, którą to kilka lat temu przejęła jedna z najbardziej znanych marek hostingowych w Polsce. Od początku swojej aktywności w Internecie skoncentrował się na działania SEO/SEM oraz na budowie wszelkich narzędzi webowych – prawdziwy pasjonat branży. Krzysztof nie spoczywa na laurach – wciąż się rozwija i trzyma rękę na pulsie tej dynamicznie zmieniającej się przecież dziedziny.  

Sprawdź szkolenia eksperta:

Maciej Ziemski

Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego, ukończył podyplomowe studia na kierunku Psychologia w Biznesie. Od wielu lat związany z branżą windykacyjną, zarówno w obszarze windykacji na zlecenie jak i obrotu wierzytelnościami. Pomysłodawca i współtwórca kilku rozpoznawalnych spółek z branży windykacji sektora B2B, gdzie zawsze odpowiadał za strategię biznesową i piony operacyjne.

Wśród najważniejszych doświadczeń wymienia liczne restrukturyzacje procesów wewnętrznych Klientów w zakresie zarządzania należnościami, nawiązanie i koordynację współpracy z wiodącymi ubezpieczycielami należności na polskim rynku a także budowę od podstaw wszystkich spółek, w których działa. Łączy pracę z pasją, dzięki czemu stale angażuje się w procesy windykacyjne realizowane dla swoich Klientów.

Uwielbia rywalizację i nowe wyzwania, chociaż zapytany o największą zaletę wymienia samodyscyplinę i ambicję. Prywatnie właściciel trzech kotów i psa. Aktywny miłośnik sztuk walki, były zawodnik i certyfikowany sędzia Karate Shinkyokushin.

Sprawdź szkolenia eksperta:

Naszą pełną ofertę znajdziesz tutaj: