0

Zaznacz stronę

ZOBACZ ZWIASTUN 

ekspert: Marta Czapla-Bystrowska

ZARZĄDZANIE W DOBIE CHAOSU – VUCA

Szkolenie dla managerów online
Szkolenie z zarządzania prowadzi Marta Czapla-Bystrowska, manager coach oraz mentor, która swoje doświadczenie zdobyła w tak dużych zagranicznych korporacjach jak: RR Donnelley Europe, A.T. Kearney, Procter&Gamble, SMS Demag. To specjalistka z zakresu rozwoju osobistego – na sporą porcję takiej wiedzy możesz liczyć w niniejszym kursie. Stawiasz na rozwój osobisty?

Dostęp do VOD otrzymasz bezpośrednio po zakupie w zakładce MOJE KONTO

Świat VUCA dotyczy nas wszystkich
Są firmy, które rozwijały się pozornie dobrze, liderzy i managerowie spali spokojnie raz po raz wdrażając nowe strategie do firmy i realizując strategiczne cele, aż pewnego dnia – mimo tego pozornego rozwoju, firma upada lub przynajmniej mocno podupada. Co się stało? Dlaczego mimo tak solidnej kadry specjalistów nikt nie przewidział nadciągającej katastrofy?

Przywództwo musi opierać się nie tylko na suchych kompetencjach, ale również na sporej dozie intuicji. Zwłaszcza w tak zmiennym świecie, w jakim żyjemy. Model VUCA pozwala na wzmożoną czujność wśród kadry zarządzającej i ewentualne zapobiegnięcie wielu kryzysom, które mogą już się czaić za rogiem. 

Szkolenie z zarządzania w świecie VUCA obejmuje szereg porad, których wykorzystanie uodporni Twoją firmę na dynamiczne zmiany w bliższym i dalszym otoczeniu. Dowiesz się jak nie doprowadzić do spektakularnej porażki organizacyjnej oraz jak nie przespać pierwszych symptomów nadchodzącego krachu w Twoim najbliższym otoczeniu. 

Ten kurs dla managerów pozwoli Ci uzyskać niezbędne narzędzia i techniki ku temu, by zapobiegać sytuacjom kryzysowym jeszcze na wczesnym ich etapie powstawania. To świadome przywództwo nie tylko dzięki kompetencjom, ale również dzięki swojej osobowości. 

SPIS TREŚCI

1. Wstęp
2. Czym jest świat VUCA
3. Ćwiczenie 1
4. Lider TransformAkcyjny
5. Ćwiczenie 2
6. Ćwiczenie 3
7. Wchodząc w partnerstwo z wizją

8. Ćwiczenie 4
9. Działanie w sytuacji kryzysowej
10. Ćwiczenie 5
11. Myśl, emocja i prawda jako trzy inteligencje
12. Ćwiczenie 6
13. Podsumowanie

Dostęp do tego VOD otrzymasz bezpośrednio po zakupie w zakładce MOJE KONTO.

Korzystaj z dowolnego urządzenia po zalogowaniu – oglądaj kiedy i jak chcesz!

96,- ZŁ

INNI UŻYTKOWNICY OGLĄDALI RÓWNIEŻ:

​WSPÓŁCZESNA WINDYKACJA – JAK NALEŻY TO ROBIĆ?

  • Jak się chronić – prewencja
  • Jak zarządzać procesem?
  • Jak skutecznie negocjować?

PSYCHOLOGIA SPRZEDAŻY – OSIĄGAJ WIĘCEJ

  • Jak bronić marży?
  • Dlaczego klient wybiera konkurencję?
  • Uzyskaj przewagę w relacji i dopnij sprzedaż!